Vražda Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martinky Kušnírovej otriasli celým Slovenskom a v našej krajine rozpútali výrazne politické nepokoje. Vyšetrovanie vraždy je momentálne v plnom prúde a políciu dokonca kontaktoval neznámy muž, ktorý sa k činu priznal. Bol ochotný prísť priamo na policajnú stanicu, no zároveň mal podmienku!

 

Pred viac ako mesiacom vyhlásil vtedajší premier Róbert Fico odmenu 1 000 000 eur, ktorú mohol získať ktokoľvek, kto polícií poskytne informácie vedúce k dolapeniu Kuciakovho vraha. Už vtedy sa však z radou polície ozývali hlasy, ktoré tento počin považovali za nerozumný. Polícia sa obávala, že tak vysoká odmena im zkomplikuje vyšetrovanie a ich obavy sa naplnili.

Len pár dní Ficovej po výzve políciu kontaktoval neznámy muž, ktorý sa priznal k dvojnásobnej vražde Kuciaka a Kušnírovej. Vyštrovateľom oznámil, že je uchotný prísť na policajnú stanicu, no ešte predtým požadoval poslať na účet svojej rodiny čiastku jeden milión eur. Polícia brala túto informáciu s rezervou, no napriek tomu volajúceho okamžite vystopovala. Ukázalo sa, že sa jedná o muža z Prievidze, ktorý bol navyše v značne podnapitom stave. Chlapíka polícia zatkla a o pár prepustila…

Zdroj/Foto: Instagram, pixabay, plus7dni.pluska.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!