Moderátorka a hviezdička sociálnych sietí Jasmina Alagič je známa tým, že keď nejaký názor nechce počuť, tak ho jednoducho znemožní ľuďom povedať – okrem zákazu komentárov pri niektorých fotkách a videách na to používa jednoduché blokovanie jednotlivých účtov na Instagrame. Vďaka tomuto prístupu jej na populárnom profile dlhodobo zostávajú len ľudia, ktorí jej fandia a píšu chvály.

Občas sa však drobných pochybností nezdržia ani jej vlastní fanúšikovia. Naposledy sa tak stalo pri nedávnej fotografií Jasminy s malým dievčatkom, o ktorom si niektorí pôvodne mysleli, že je to Sanel s parochňou. Ak by to tak aj bolo, verejnosť by to nemala ako zistiť, keďže moderátorka ani jej manžel Rytmus tvár svojho syna na Instagrame neukazujú – na rozdiel od tváričiek iných detí.

„Nemám nič proti Jasmine, ale je trošku čudné, že ostatné deti krásne ukazuje a Sanelovu tvár s Rytmusom zakrývajú opicou a smajlíkmi,“ zamyslela sa pri ďalšom zo série obrázkov Jasminy s inými deťmi istá slečna, ktorej názor zdieľali mnohí.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Napriek tomu, že komentárov na túto tému bolo viac, Jasmína sa rozhodla odpovedať len na jediný z nich: „Ste zlatá, že sa pýtate, na rozdiel od iných. Rada vysvetlím, každý rodič rozhoduje o svojom dieťati. Rodičia detí, ktoré zverejňujem, ich dávajú na svoj Insta a súhlasia so zverejnením. My sme sa s naším Sanelom takto ešte nedohodli.“

Komentár s otázkou, ktorý influencerka poctila svojou odpoveďou, bol zároveň jediný zo všetkých na túto tému, ktorý na jej profile zostal. Ostatné zmizli spolu s tým od slečny, ktorá sa nám zdôverila, že si ju Jasmína krátko po jeho zverejnení zablokovala, a to napriek tomu, že vyslovene povedala, že proti moderátorke neprechováva zlé pocity. Zdá sa, že musela svojou nevinnou poznámkou Jasminu Alagič poriadne rozladiť…

Niektoré dnes už neexistujúce komentáre stihlo zachytiť médium Slovakwoman.sk:

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/jasmina_alagic