Šou s názvom Svadba na prvý pohľad zaznamenala svojho času nevídaný úspech a je viac než isté, že zmenila životy protagonistov už navždy. Aj keď ani jeden pár nezostal po natáčaní vo vzťahu, jedna z neviest sa chváli novým prírastkom do rodiny. 

Práve Júlia a Ľubo boli medzi fanúšikmi najobľúbenejším párom a aj keď sa rozhodli zostať spolu, dnes už pár netvoria, údajne ani nie sú priateľmi. Prostoreká blondína, ktorá si za svoj hlasný smiech vyslúžila obrovskú vlnu kritiky, sa na sociálnych sieťach pochválila novým psíkom, ktorý je odteraz súčasťou jej rodiny.

Viacerí jej ale vyčítajú fakt, že ešte počas šou si spolu s Ľubom zadovážili krásne šteniatko Harryho, ktoré ale po rozchode skončilo nevedno kde a plnilo len úlohu tzv. instagramového miláčika.

„Kde je Harry teraz? To ti nie je hnusné sa ho takto zbaviť a teraz si kúpiť nového? Veď to nie sú hračky!“ rozčuľuje sa na sociálnej sieti jedna zo sledovateliek.

„Milá Janka s Harrym sme natáčali 3 dni pred 2 rokmi, v tom čase som mala doma dve dospelé fenky a to, aby som si zobrala Harryho neprichádzalo do úvahy. Nikto so mnou kúpu Harryho nekonzultoval, tak sa prosím zdržte týchto extrémne relevantných komentárov,“ bráni sa Júlia.

Sama tiež priznáva, že o oboch 16-ročných psíkov už prišla, a tak potrebovala nového člena rodiny. Je podľa vás pravda, že s Harrym natáčali len 3 dni? Podľa instagramových fotiek to tak nevyzerá.

Tak či onak, bieleho krásavca sa údajne ujal človek zo štábu, veríme, že sa má dobre a že sa rovnako dobre bude mať aj toto nové šteniatko.

Foto/Zdroj: Instagram/ giulia_nedbal