Pri pohľade na niektorých ľudí sa zdá, že sú úplne “nad vecou” – kritika s nimi nič nerobí, emócie akoby ani nemali a nad urážkami či nadávkami sa vedia ešte aj zasmiať. Pravdou však je, že každý z nás má city. To sa opäť raz potvrdilo aj v prípade farmára Erika Zahorjana. Všetko negatívne v sebe dusil celé týždne, čo sa mu teraz nepekne vypomstilo – totálne ho prevalila vlna zúfalstva!

Nad jeho povahou diváci často len krútia hlavou a samotní farmári, ktorí sú s Erikom zatvorení v izolovanom prostredí, mu už po všetkých jeho výstrelkoch vyhlásili vojnu. Jediný, kto pri ňom stojí, je jeho “prvá dáma” Sára Adamčíková. Iba ona vidí citlivú a ľudskú stránku pod maskou bezočivého a arogantného mladíka.

Ani fitneska si však so svojou láskou tentokrát nedokázala dať rady. Erik sa totiž totálne psychicky zrútil. Schúlený pred domom farmára týždňa sa nezmohol na iné, než na plač a trhané žiadosti o to, aby mu tvorcovia umožnili návštevu psychiatra. Potrebuje vraj zistiť, či je ešte vôbec normálny. Žeby naňho toxické vzťahy na statku skutočne tak doľahli alebo v sebe skrýva ešte niečo, o čom dosiaľ nedokázal prehovoriť?

Zdroj/Foto: TV Markíza