Kontroverzné opatrenia 2. vlny koronavírusu znamenajú pre popularitu premiéra Igora Matoviča obrovský úder. Často im totiž nechápu ani ľudia, ktorí šéfa OĽaNO volili alebo mu v začiatkoch pandémie fandili. Niet sa preto čo čudovať, že internet sa zabáva aspoň na videách, kde si známe osobnosti, čo sa týka premiéra, rozhodne nekládli servítku pred ústa. 

Najskôr Zlatica Puškárová, teraz Juraj Kemka… Hoci choronologicky by to bolo presne naopak. Video, na ktorom si obľúbený herec podáva Igora Matoviča, sa totiž datuje až do čias, keď Slovensko ešte ani nechyrovalo o tom, že by mohol byť premiérom. O čo ide?

Pred ôsmimi rokmi sa relácia Partička tešila veľkej obľube a jednou z hier, ktorú tvorca Dano Dangl vymyslel, bola známa hra hádania mien. Herci dostali na čelo menovku a mali na základe odpovedí na otázky zistiť, kým v hre sú. Robovi Jakabovi sa dostalo cti na chvíľu si zahrať postavu Igora Matoviča.

A to celé Juraj Kemka poriadne využil na to, aby budúcemu premiérovi povedal svoj názor. Hoci nie priamo do očí, no pekne pred celým národom… Čo myslíte, vykľula sa z jeho slov s odstupom času predpoveď, ktorá sa napokon aj naplnila?

Celú scénku si môžete pozrieť v priloženom videu:

Zdroj: Facebook/Absurdity z reality | Foto: Facebook/Aktuality.sk, S pravdou von