Tohto roku sa kvôli koronavírusu v mnohých firmách od vianočných večierkov upustilo, no na tie predošlé niektorí do konca života nezabudnú. Slováci sa podelili o tie najväčšie trapasy, ktoré sa im na spomínanej akcii stali. Pri niektorých puknete od smiechu 😀

Každý to pozná, klasická firemná vianočná akcia, kde konečne vypneme od pracovných povinností, čo to sa popije a zábava medzi kolegami graduje často až do skorého rána. Poniektorí sa odviažu až tak, že ráno sa hanbia zobudiť, ale to, samozrejme, patrí k tomu. Večierok bez trapasu akoby ani nebol večierkom! My vám dnes prinášame asi tie najväčšie hroty, s ktorými sa podelili Slováci:

  1. “Na mikulášskej akcii pre deti zamestnancov som predstavil šéfovi moju 6-ročnú dcéru. Po predstavení sa na mňa pozrela a spýtala sa: „Toto je ten blbec?“”
  2. “Nový kolega na vianočnom večierku flirtoval s neznámou ženou a snažil sa získať jej číslo. Po chvíli k nemu prišiel služobne starší kolega a zašepkal mu: „To je šéfova žena.“”
  3. “Šéf na večierku v kancelárii tancoval na stole a chcel napodobniť spevákov na koncerte, ktorí sa z pódia často hádžu na svojich fanúšikov. Problémom bolo, že nikto z nás, jeho zamestnancov, ho nezachytil.”
  4. “Náš šéf objednal na vianočné posedenie 2 pizze pre 15 zamestnancov. Jednu zjedol on sám.”
  5. “Na vianočnom večierku som nechcela piť, aby som sa nestrápnila pred kolegami. Ako som však kráčala popri stoloch s občerstvením, zlomil sa mi podpätok a spadla som rovno do misy s punčom.”
  6. “Všetkým kolegom prišla pozvánka na vianočný večierok. Iba mne nie.”
  7. “Kolega sa raz na vianočnej párty opil tak, že začal hladkať šéfovi holú hlavu ako krištáľovú guľu a predpovedal budúcnosť.”
  8. “Na vianočnom večierku som sa dosť opil a pri rozhovore so šéfom som sa ho spýtal, či sa naša účasť na večierku zaráta ako nadčas.”
  9. “Jedna z kolegýň priniesla na vianočné posedenie karamelové koláčiky. Ospravedlňovala sa za mačacie chlpy, ktoré sa na ne prilepili.”
  10. “Jeden z kolegov si na vianočný večierok priniesol dózy, aby si z pripraveného pohostenia mohol  niečo zobrať domov.”

Zdroj: karierainfo.sk