Exfarmárky Nikol Fridrichová a Sára Adamčíková sa nikdy nemali nijak zvlášť v láske. Sprvoti sa zdalo, že je za tým spoločný záujem menom Henrich Kuľko, s ktorým mala Niki pomer a Sára doňho bola zamilovaná, no nevraživosť očividne vydržala aj mesiace po skončení reality šou.

Z obrazoviek televízorov sa hádky presunuli do oblastí sociálnych sietí, kde má každá z krások svoju silnú fanúšikovskú základňu. Navzájom sa preto neváhajú spomínať vo videách v nie príliš lichotivom svetle. Nikol najnovšie poriadne praskli nervy a rozhodla sa Sáre poslať otvorený odkaz.

“No, vyjadrím sa už aj ja. Hento teľa si ma berie už neviem koľký raz do papule,” oznámila Nikol Fridrichová na Instagrame, pričom nasledujúce slová adresovala priamo svojej sokyni. “Prosím ťa. Ty mi v živote nevolaj. Ani mi nepíš. Ani si neber moje meno do papule. Ty sa nevyjadruj, čo je trápne a úbohé. Ty si asi zabudla, čo si porobila!

Exfarmárka napokon fitneske pripomenula, že nie je jej follower, aby ju mohla klamať a manipulovať ňou. “Sebaláska preafektovaná oj**ávačská,” počastovala Sáru narážkou na jej motivačné videá totálne vytočená Nikol. “Spamätaj sa, kým sa ešte dá. A neprovokuj, lebo budeš veľmi plačkať!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

“Vytekajúce” prsia a padajúce gate: Čo sa to stalo s exfarmárkou Sárou?!

Zdroj: Instagram/nikki_fridrich | Foto: Instagram/nikki_fridrich, sarik_adamcikova