Exfarmárka Nikol Fridrichová je síce z Farmy už dlhšiu dobu preč, no veľmi dobre si pamätá, aká drsná bola tamojšia atmosféra. Kontroverzná influencerka často prízvukuje, že v televízii vidíme len zlomok z toho, čo sa na statku naozaj dialo, pričom výhru by dopriala Erikovi Zahorjanovi. O to viac ju hnevá, čo sa s ním momentálne deje – či skôr čo musí zo strany televízie znášať? Nikol je totiž podobne ako mnohí diváci presvedčená, že Erik je v celej hre obeťou!

Jej vzťahy s rodinou, temná minulosť s otcom jej dcéry, ale aj omnoho ľahšie témy týkajúce sa reality šou Farma – o tom všetkom sa Nikol Fridrichová vyjadrila v posledných dňoch na Instagrame. Občas pritom prezradila aj veci, čo zrejme nemala…

Napríklad fakt, že Markíza sa chystá po skončení Farmy (už semifinále vraj bude poriadne drsné, nieto ešte finále!) natáčať aj jej pokračovanie. Podobne ako minulý rok, diváci budú mať možnosť sledovať svojich obľúbených účastníkov v relácii Život po Farme.

Pikoška: Farmárom vraj nad hlavou lietali novinárske drony! V takých chvíľach sa museli všetci skryť dnu, až do chvíle, kým sa produkčnému tímu nepodarilo neželaných návštevníkov zbaviť.

Nikol sa už na tento projekt “upísala”, hoci ju samu prekvapilo (alebo možno ani nie), s kým sa dostala do pätice. Na základe jej výrazu tváre pri tejto otázke sa dá usudzovať, že televízia ju spojila nielen s exmilencom Henrichom Kuľkom, ale aj s jej bývalou kamarátkou Rebekou Hlavatou.

Čo ju ale momentálne na Farme poburuje najviac, je to, ako sa všetko obrátilo proti Erikovi Zahorjanovi. Nikol si člena svojej “vlčej svorky” bráni a zdieľa názor čoraz väčšej skupiny ľudí, že televízia sa ho snaží dostať von z hry.

“Asi tajne dúfajú, že odstúpi,” vyjadrila sa Nikol tajomne, pričom už v minulosti sama povedala, že Markíza zrejme nedá svojich 75.000 len tak hocikomu, šancu vo finále podľa nej dostanú len určití ľudia. A Erik medzi nich zjavne patriť nemá.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Nikoline odpovede si môžete pozrieť v priloženom videu.

Zdroj: Instagram/nikki_fridrich | Foto: Instagram/nikki_fridrich, TV Markíza