Určite ste stihli postrehnúť, že Nora je späť! A to vo veľkom štýle. Svojrázna podnikateľka sa spojila s ešte svojráznejším YouTuberom a pomaly zapĺňa online priestor, ktorému sa doteraz vôbec nevenovala. 

Podnikateľka z Pereša, ako ju svojho času zvykli oslovovať médiá, sa po dlhej prestávke vracia do svetiel reflektorov. Aj keď, len v online svete, dnes je to však viac, ako by ste si mohli myslieť.

Nora sa spojila s YouTuberom, ktorý si hovorí Slaytiiina a medzi mladými je mimoriadne obľúbený. Vydali spoločný song s videoklipom, najnovšie prišli s merchom obsahujúcim ruksaky, tričká, kryty na mobil či rúška.

YouTuber si vzal Noru na paškál do svojho improvizovaného štúdia a okrem toho, že ju skvelo nalíčil, sa jej spýtal množstvo zaujímavých vecí. Neobišli ani situáciu s koronavírusom. “Bojím sa, rešpektujem všetko,” odpovedá Košičanka na otázku, čo si o korone myslí.

Zároveň jedným dychom dodáva, že predsedovi vlády jeho pozíciu nezávidí. “Ľutujem, pravdu poviem, aj toho Matoviča ľutujem, lebo ako, ľudia sú…nekonečne niektorí blbí.”

VIDEO:

Pre viac info nás sledujte na FACEBOOKU >>>TU<<<

Foto/Zdroj/Video: YouTube/ Slaytiiina