Noru Kabrheľovú mnohí uznávajú pre jej otvorenosť a úprimnosť! Stále sa držala hesla „čo na srdci, to na jazyku“ a výnimku neurobila ani dnes, keď sa vyjadrila ku kauze Lučanského, k slovenským väzniciam, predošlej vláde, ale aj o tom, akým peklom si sama musela prejsť. TOTO video si musíte pozrieť!

Ja som sa na*rala, rovno to poviem, keď som videla Kaliňakovú tlačovku,“ začína Nora. „A teraz poviem ako to všetko bolo, celá ta po**baná väzba. V utorok do piatku, to sú tri noci som bola v diere na*ratej na*ikanej. Žiadna ani tepla voda, iba studena, žiadne umývanie nič také a ja som žena hej, číže  budeme sa tu rozprávať o tom jak teraz, keď sa do dotýka mocných, ako oni trpia, lebo si mysleli, že nikdy na nich nepríde,“ pokračuje ostro vo svojej videonahrávke.

„Postrehla som, že sa sťažujú synáčikovia, že otec nemôže ísť do bufetu, iba raz za týždeň. No to nie je Inter hotel, to je jednoducho basa! Raz za týždeň do bufetu, aj to máš šťastie že más love,“ skonštatovala drsne.

„Čo sa týka toho poníženia, všetci obvinení, všetci ľudia, čo tam boli s tým musíme súhlasiť. Je to obrovské poníženie, ale s tým sa musíme vyrovnať! Jedno šťastie, že som mala toľko rokov, koľko som mala, lebo si neviem predstaviť mať 30 alebo 40 rokov a mi treba ísť niekam do roboty s takou povesťou pošramotenou,“ rozpráva ďalej.

„Dva mesiace som nerozprávala s mamou ani sestrou, žiaden mobil nič. Až po dvoch mesiacoch som sa stretla s mamou a k notárovi som sa dostala po 8 mesiacoch. 500 krát som žiadala a nie! Takže toto nebolo naschvál? Ale, keď sa to týka ich, tak už to je ináč, už to treba meniť! A to nie je na vine Kolíkova, to je na vine… Kto bol minister vnútra, spravodlivosti vtedy, v roku 2013, 2014???“ kritizuje Nora.

„Na mňa bola objednávka urobená. Normálna tvrdá objednávka, 7 výbuchov mala moja sestra v dome, podpálili mi butik, dodnes to nito nevyšetril, znovu sa pýtam, kto bol minister?“ šokuje ďalej.

Celé video si pozrite nižšie:

Zdroj/Video/Foto: YouTube/ Nora a Marek official