Ak je niekto drzý, odporný a neustále provokuje hádky, zúrime a nadávame naň, no pokojných a mierumilovných ľudí zas nazývame “nudnými”. Zdá sa, že sa radi nechávame rozčuľovať, aspoň na základe diváckej mienky o farmároch, ktorí ešte stále bojujú o výhru 75.000 €. Neveríte? Stačí si pozrieť, čo hovoria komentáre o nežných dievčatách Anke a Katke!

Pravý východniar, silný hráč či “proste svojský” človek. Týmito pomerne lichotivými pomenovaniami častujú ľudia v komentároch Erika Zahorjana, ktorý medzi farmármi pravidelne šíri negativitu a svojím správaním už už vytáča aj Sáru.

Tá mu až dosiaľ trpela úplne všetko, no už aj ona sa vyjadrila, že by chcela spoznať Erika “vonku”, pretože ten “farmársky” jej už poriadne lezie na mozog. Stále verí, že sú to dve rozdielne osoby a muža, ktorého ľúbi, dokáže zmeniť.

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

Je však zvláštne, že kým Erikove správanie diváci často ospravedlňujú individualizmom či nenapodobiteľnou osobitosťou, to Katkino či Ankino im príde tak “obyčajné”, až musí byť falošné. Televízia nedávno zverejnila ich spoločnú fotografiu so psíkmi a reakcie na seba nenechali dlho čakať.

“Bože, tá Kata… Nečudujem sa, že je v 30-ke slobodná,” neodpustila si istá diváčka. Ďalšej sa zas nesmierne prekáža Anka: “Bože, tá Anča je odporná, fuuuj! To vyjadrovanie, ten otrasný smiech a ksichty! Odporná maznavá krava!” Na základe lajkov najúspešnejšie komentáre tiež nazývali dievčatá “Norkovými sliepočkami” či “zbytočnými” jedincami.

Istá Slovenka sa na to všetko rozhodla zareagovať s veľkou dávkou sedliackeho rozumu. “Ja už fakt nerozumiem. Vadia vám farmári, čo taktizujú a robia tam zle a vadia vám aj tieto dve milé neutrálne farmárky… Akože fakt mám z týchto komentárov pocit, že to sledujú hlúpi a slepí ľudia,” nedarovala to hejterom diváčka a dodala, že je “na hlavu”, aby niekto nenávidel nevinné dievčatá, no zato obdivoval Erika.

Každopádne, Farma je tu aj na to, aby sme si utvorili názor na jednotlivých ľudí sami, hoci nemusí byť na základe toho, čo vidíme na obrazovkách, ani trochu správny. Nie každému musí “sedieť” práve nekonfliktnosť a nevinnosť, na čo Anka s Katkou očividne doplácajú.

Celkom inou vecou by ale bolo, keby si máme spomedzi farmárov vyberať nie tých, ktorým budeme fandiť, ale napríklad kamarátov do reálneho života. Je možné, že tým pádom by divácke komentáre vyzerali diametrálne odlišne!

Zdroj/Foto: TV Markíza