Kvetka Horváthová (41) je neoddeliteľnou súčasťou všetkých sérii Farmy, no pošepkáva sa, že tento ročník zvažuje televízia poriadnu zmenu. Aha, kto môže zavítať na statok namiesto nej!

 

Bude to jej koniec? V máji sa skončili kastingy do jubilejnej 10. série Farmy, no stále visí otáznik nad menom moderátorky. Hoci je práve Kvetka v tomto prostredí ako doma a obľúbili si ju aj samotní farmári, hovorí sa, že vedenie ju možno vymení za menej okukanú tvár.

Na kamerové skúšky sa mali podľa informácii Nového Času dostaviť aj mená ako Silvia Lakatošová či Lucia Hablovičová. Tie napokon prezradili, ako to s ich moderovaním na Farme zatiaľ vyzerá. Hablovičová síce potvrdila, že absolvovala skúšky, no zatiaľ sa jej nikto neozval a Lakatošová dokonca poprela, že by ju niekto vôbec oslovil. Samotná Kvetka si je ale svojím účinkovaním úplne istá so slovami, že bude aj v najnovšej Farme. Jej slová nateraz potvrdil aj šéf PR a marketingu Michal Borec: “Naše kastingové oddelenie si volá na rôzne druhy a typy kamerových skúšok kontinuálne známe tváre, pretože televízia má vo vývoji množstvo nových formátov. Nahradiť Kvetku vo Farme sa nechystáme,” upokojil všetkých fanúšikov.

Zdroj: cas.sk/ Foto: Facebook, TV Markíza