meghan merkle šaty

Krst najmladšieho člena kráľovskej rodiny mali v hľadáčiku snáď všetky svetové médiá. Pozornosť sa neupriamovala len na malé bábätko, verejnosť zaujímali hlavne pikošky s veľkolepej oslavy. Na pretras sa opäť dostalo aj pomyslené súperenie medzi krásnymi nevestami princov Harryho a Williama. Zatienila Mehgan svojim outfitom aj vojvodkyňu Kate?

 

Na krste malého princa Louisa sa zišla celá kráľovská rodina, aj blízki príbuzní. Chýbala však kráľovná Alžbeta s manželom. Dôvodom boli vraj rušné pracovné plány kráľovskej babičky. Princ Harry s manželkou Meghan na krstinách svojho synovca však nechýbali. A práve okolo tejto dvojice sa šuškajú samé pikošky.

Prvou správou, ktorá vzbudila rozruch, bol luxusný darček, ktorý strýko William daroval malému Louisovi. Neskôr sa začalo hovoriť aj o nádhernom outfite, ktorý si na krst kráľovského bábätka zvolila Meghan Markle. Olivovozelené šaty s doladeným fascinátorom okamžite zaujali blesky fotoaparátov. Zatienila Meghan Markle svojim výzorom aj šťastnú mamičku Kate Middleton?

Kate so synom v náručí (v pozadí je Meghan)krst meghan kate

krst meghan katekrst meghan kate

Video:

Zdroj/Foto: Facebook, Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.