Prvé týždne boli na Farme pre niekoho drsné, pre iných zase len zaslúženým odpočinkom. Rozdelenie na bohatých a chudobných totiž na statok prinieslo aj rôzne vymoženosti, akými boli napríklad záchod či spanie na matracoch, čo v predošlých sériách nebolo možné!

 

Odchodom Silvie Šuvadovej a vymenovaním nového farmára týždňa začína na Farme nový život. Evelyn oznámila veľké zmeny, ktoré ich čakajú. Azda najväčšou je to, že delenie na chudobných a bohatých zaniká a všetci sa spoja do jednej skupiny. Odteraz budú spolu tráviť viac času, pretože všetci budú musieť spať pokope v kuchyni, dokonca aj farmár týždňa.

Evelyn pozamykala dom farmára týždňa, spálňu aj záchod, takže farmári sa s týmito miestami budú musieť rozlúčiť. Museli sa vzdať aj svojich matracov, ten svoj si mohol nechať len farmár týždňa. Všetky vymoženosti spolu so zásterami chudobných rituálne spálili, pričom im na to poslúžil dom vypadnutej Silvie.

Zmena nastáva aj pre sluhov, ktorí budú mať po novom viac roboty. Okrem prípravy jedla a starostlivosti o zvieratá budú musieť pracovať aj v záhrade, no ostatní farmári im tam nebudú môcť pomáhať. Odteraz sa teda už v žiadnom prípade nestane, že by sa sluhovia nudili a nemali čo robiť.

Prvé dni nového režimu budú určite náročné a je len otázkou času, kedy sa zmene pravidiel prispôsobia a zvyknú si na ne.

FARMA – Stará Farma v plameňoch: Začína sa očistec!

Zdroj/Foto: Facebook/Farma, TV Markíza, Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.