Na svete sa z ničoho nič objavilo celkom nové video a opäť poriadne rozbúrilo vody medzi fanúšikmi UFC. Nová nahrávka zo zápasu Khabiba Nurmagomedovova a Conora McGregora, zdá sa odhaľuje celú pravdu okolo udalostí odohrávajúcich sa bezprostredne po zápase!

 

Vo svete dobre známy novinár Mike Russell už roky mapuje dianie v UFC a bol to práve on, kto zverejnil nové video nakrútene priamo v aréne Las Vegas.

Podľa Russelových slov bol Khabib Nurmagomedov stratil svoju povestnú trpezlivosť po tom, čo sa strhla roztržka medzi jeho menežérom Rizvanom Magomedovom a Conorovým sparingom Dillonom Danisom. Na videu je jasne vidieť, že Khabib tento konflit v istej chvíli zbadá a rozbehne sa svojmu menežerovi na pomoc!

Video:

Zdroj/Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!