farma hakl

Na farmárskom statku sa udiali veľké zmeny. Najprv Evelyn predstavila súťažiacim úplne nové pravidlá a v zápätí medzi farmárske stálice napochodovali aj noví súťažiaci. Nachádza sa medzi nimi aj syn televíznej postavičky, ktorá si svoj image vybudovala práve v ostatných sériách Farmy. 

Na Farme sa medzi novými tvárami ocitli aj dvaja súťažiaci, ktorí už stihli okúsiť vody slovenského šoubiznisu. Prvou je mladá Dajana, zvodkyňa z jojkárskeho Take me out a druhým je syn kontroverznej televíznej postavičky, ktorá sa zviditeľnila práve v jednej z minulých sérií Farmy.

Mladík Filip (20) je synom svojskej Moniky Haklovej, tá sa zviditeľnila práve na Farme. Vyzerá to tak, že jej potomok sa rozhodol ísť práve v maminých šľapajách. Monika však nepatrila medzi obľúbené farmárky, nakoľko svojím vystupovaním často vyvolávala konflikty a súťažiaci ju priam neznášali.

Filip Hakl má v šou taktiež vysoké ambície, no statkárskym kolegom je zatiaľ sympatický. Nový farmár týždňa Juraj Solčanský (25) bol dokonca zarmútený tým, že mladíka musí vďaka prehratej súťaži hneď nominovať na prvého sluhu. Zdá sa mu totiž, že mladý tréner thajského boxu je z rovnakého súdka ako on a v šou by si mohli rozumieť.

Filip Hakl

filip hakl

farma novi sutaziaci

Monika Haklová

monika haklova

monika haklova

monika haklova syn

Zdroj: markiza.sk Foto: Facebook, reprofoto markiza.sk