lenka farma

Na televíznom statku prichádza ku samým novým zmenám. Farmu najprv šokovali upravené pravidlá a čerstvé posily v podobe štyroch mladých súťažiacich. Najnovšie sa prevalilo, že medzi účinkujúcimi farmármi je nový oficiálny vzťah. Informovala o tom prominentná matka Filipa Hakla!

 

Filip Hakl (20) sa na obrazovkách objavil ako nová posila do tímu starých farmárov. Mladý tréner thajského boxu je synom kontroverznej Moniky Haklovej, ktorá sa ukázala v druhej sérii reality šou Farma. Haklová sa netajila tým, že jej syn sa išiel pred kamery najmä zviditeľniť. Najnovšie však na svojej sociálnej sieti zverejnila informáciu, ktorá vraj šokovala aj ju samotnú. Filip si vraj našiel medzi farmárkami oficiálnu partnerku.

Malo by ísť o mladú mamičku Lenku Horníkovú, ktorá z televízneho statku ušla. Jej náhly odchod prekvapil aj samotnú produkciu súťaže. Dievčina mala tiež v úmysle na Farme sa „predať“ a naplno rozbehnúť svoje sociálne siete. A práve tu sa Monika Haklová dozvedela, že slobodná mamička tvorí s jej synom pár.

lenka hornikova

filip hakl

„Infarkt ma skoro trafil, to čo má byť? Toto som našla na instagrame! Bývala farmárka Lenka Horníková toto zdieľala – halooo to je vtip? Filip Hakl to vážne?“, reagovala prekvapená Haklová na príspevok Lenky Horníkovej. Tá tvrdí, že sa vzťah s mladým Haklom snažili utajiť, nakoľko pred televíznou šou bolo toho na dvojicu veľa. Teraz sa ale so šťastnou správou chcela konečne podeliť so svetom.

Zdroj: Facebook Foto: Instagram