Tomu sa povie začarovaný kruh. Od najočakávanejšieho zápasu medzi Conorom McGregorom a Khabibom Nurmagomedovom ubehol už takmer týždeň, no každý deň sa objavujú nové a nové informácie, ktoré fanúšikovia s napätím sledujú!

 

Ruský šampión, ktorý na svojom konte zatiaľ nemá žiadnu prehru, všetkých šokoval svojím vyhlásením, ktoré venoval UFC. Khabib Nurmagomedov sa UFC vyhráža, že roztrhá svoju zmluvu, ak niekoho z jeho tímu potrestajú za to, čo sa stalo na zápase. Jeho kamarát Zubaira Tukhugov sa totiž po zápase dostal do potýčky s Conorom McGregorom, pričom tvrdí, že prvý úder zasadil práve írsky šampión.

Khabiba najviac rozčúlilo to, že UFC zrušila Zubairov zápas, no voči Conorovi neboli vyvodené žiadne dôsledky. Práve z tohto dôvodu sa 30-ročný Rus rozhodol, že s UFC už nechce mať nič viac spoločné.

Je však viac než isté, že ak aj Nurmagomedov z UFC skutočne odíde, vo svete sa nestratí. Prvú ponuku totiž hneď dostal od wrestlingovej spoločnosti WWE. Ponuka, ktorú ale dostal od rapera 50 Centa, je ale oveľa lákavejšia.

Prečítajte si tiež: 

Tvrdá správa z UFC pre šampióna Conora McGregora: SUSPENDÁCIA!

 

Americký raper ponúkol Khabibovi 2 milióny dolárov za to, ak odíde z UFC a prestúpi do Bellatoru, čo je po UFC druhá najväčšia organizácia MMA zápasov na svete. 50 Cent s nimi spolupracuje ako promotér a získanie šampióna, akým je Nurmagomedov by im priniesla veľký úspech a pozornosť. Miesto v Bellatore je dokonca zaistené aj pre Zubairu.

Je teda len otázkou času, ako sa Khabib rozhodne. Nech to však dopadne akokoľvek, fanúšikovia sú na jeho strane a podporujú ho. Čo si o tejto situácii myslíte vy? Chceli by ste, aby ostal aj naďalej v UFC alebo aby prestúpil do Bellatoru?

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter, Instagram