Khabib Nurmagomedov už má celého humbuku po zápase s McGregorom plné zuby a rozhodol sa dať UFC jasné ultimátum. Ak sa UFC rozhodne potrestať za bitku, ktorá sa strhla po zápase kohokoľvek s jeho tímu, tak vraj roztrhá zmluvu a tie 2 000 000, ktoré mu úrady stále zadržiavajú si môžu nechať!

 

Khabib Nurmagomedov má za sebou veľkolepý návrat do rodnej vlasti a dokonca sa stretol aj s prezidentom ruskej federácie, Vladimírom Putinom. Ten sa údajne stretol aj s Khabibovým otcom, aby sa za Khabiba prihovoril, aby ho otec za výbuch zlosti netrestal príliš prísne.

Khabib však už stihol na svoj instagramový profil napísať pomerne dlhý príspevok, ktorým zo seba zrejme vyventiloval poriadny pretlak emócií. Odkaz adresoval priamo organizácií UFC a keďže je celý v angličtine budeme ho pre vás prafrázovať: Khabibovi sa skrátka nepáči spôsob, akým organizácia UFC jedná s členmi jeho tímu.

Vo svojom príspevku si spomenul na situáciu keď, Conor McGregor so svojou partiou napadli autobus, no UFC nikomu súboje nerušilo a ani z organizácie žiadneho člena nevyhodilo. Naproti tomu, teraz UFC zrušilo súboj Zubairu Tukhugova, ktorý bol v Las Vegas po boku Khabiba a zaútočil na McGregora. Khabib pripomenul, že to práve Conor udrel ako prvý čím vlastne celú situáciu vyprovokoval – Ak teda UFC nedovolí Tukhugovovi zápasiť,  Nurmagomedov vraj roztrhá zmluvu a do UFC sa už nikdy nevráti.

Prečítajte si tiež:

Nové video odhalilo prečo Khabib preskočil klietku: Skutočná pravda vyšla na javo!

Nakoniec sa Khabib Nurmagomedov vyjadril aj k otázke peňazí a Nevadským úradom taktiež poslal jasný odkaz – Celú čiastku, teda dva milióny dolárov, ktoré mu dodnes zadržiavajú si vraj môžu nechať a citujeme: „snáď sa nimi nezadrhnú“

View this post on Instagram

I would like to address @ufc Why didn't you fire anyone when their team attacked the bus and injured a couple of people? They could have killed someone there, why no one says anything about insulting my homeland, religion, nation, family? Why do you have to punish my team, when both teams fought. If you say that I started it, then I do not agree, I finished what he had started. In any case, punish me, @zubairatukhugov has nothing to do with that. If you think that I’ll keep silent then you are mistaken. You canceled Zubaira’s fight and you want to dismiss him just because he hit Conor. But don’t forget that it was Conor who had hit my another Brother FIRST, just check the video. if you decide to fire him, you should know that you’ll lose me too. We never give up on our brothers in Russia and I will go to the end for my Brother. If you still decide to fire him, don’t forget to send me my broken contract, otherwise I'll break it myself. And one more thing, you can keep my money that you are withholding. You are pretty busy with that, I hope it won’t get stuck in your throat. We have defended our honor and this is the most important thing. We intend to go to the end. #Brothers

A post shared by Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov) on

Zdroj/Foto: Twitter, Instagram