Vyzerá to tak, že Nurmagomedovovi ešte nestačilo. Po víťazstve nad írskym šampiónom Conorom McGregorom si trúfa na ešte väčšie zviera. Na súboj totiž vyzval neporaziteľného boxera Floyda Mayweathera!

 

41-ročný boxer Floyd Mayweather má na svojom konte až 50 víťazstiev, no žiadnu prehru či remízu. Posledné víťazstvo získal v súboji storočia s Conorom McGregorom, ktorý vymenil klietku za boxerský ring. Ako sa však dalo čakať, skúsenému Floydovi nestačil a zo zápasu odišiel s dlhým nosom. Po tomto zápase Mayweather ohlásil, že išlo o posledný súboj v jeho kariére.

Nurmagomedov teraz všetkých šokoval vyhlásením, že by si to chcel rozdať práve s Floydom. „Poďme Floyd, rozdajme si to. 50:0 VS 27:0 – dvaja muži, ktorí nikdy neprehrali. Tak poďme na to, prečo nie? V džungli je len jeden kráľ. Len jeden kráľ. Samozrejme, že ja som ten kráľ,“ uviedol 30-ročný Khabib počas sobotnej noci.

Prečítajte si tiež:

Nurmagomedov je na roztrhanie: Raper 50 Cent mu ponúka 2 milióny za TOTO!

 

Necháme sa teda prekvapiť, či Mayweather podľahne nátlaku zo strany Nurmagomedovova a nechá sa prehovoriť ešte na jeden zápas. Išlo by totiž určite o jeden z najsledovanejších zápasov vôbec. Každý by predsa chcel vidieť, ako si to rozdajú dvaja súperi, z ktorých ani jeden ešte nikdy neprehral. Ako to vidíte vy? Ktorý z nich by mal väčšie šance na výhru?

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook, Twitter