Vo svete, kde sa dá kvantifikovať už takmer všetko, stále existuje jedna vec, ktorá navždy zostane nezmerná – a tou je ľudská hlúposť. Možno sa nám zdá, že s príchodom sociálnych sietí ešte „rozkvitla“, pravdou však je, že tu bola vždy, akurát teraz dostáva omnoho viac priestoru na sebaprezentáciu.

Známe osobnosti si už na Facebooku a Instagrame zvykli na všeličo od nechutných ponúk až po výsmešné, či dokoncaa výhražné komentáre od neznámych ľudí. Jeden z nich nedávno zaskočil celebritnú vizážistku Lucid Sládečkovú tak veľmi, že sa s ním musela podeliť so svojimi fanúšikmi.

„Hrozná matka ste,“ napísala jej do správy istá žena, ktorá sa jej následne vysmiala za niečo neuveriteľné: „Moja malá má aspoň otca.“ Narážajúc tak na fakt, že Lucid je slobodná matka, jej chcela neznáma predviesť, že vďaka prítomnosti chlapa je „niečo viac“.

To sa jej však nepodarilo. „Moja našťastie nie. Užite si ho,“ odporučila žene vizážistka. Po zverejnení tejto konverzácie si však hejterka potrebovala rypnúť znova. S posmešnými smajlíkmi sa Lucid opýtala, či trafila jej citlivé miesto: „Malá sa pýta, kde je tatino?“ 

To už Lucid nevydržala a neznámej v duchu hesla „aké požičaj, také vráť“ narovinu povedala, čo si o nej myslí: „Vy si myslíte, že ste sa ma dotkli? Alebo ma nahnevali? S hlúposťou ľudí nedokážem bojovať. Hlúpa a zlá je najhoršia kombinácia. Takže si tento status naďalej strážte ako prvenstvo. Ja vám prajem, aby ste sa mali presne tak, ako vysielate. A dúfam, že sa vám to vráti. Je mi ľúto, že máte dieťa! Ste primitívna a vaše dieťa bude len trpieť!“ 

Zdroj: Prezenu.joj.sk | Foto: Instagram/lucidstyle_official