Obľúbená relácia o varení s názvom Bez servítky privítala nových súťažiacich, ktorí sa pobijú o víťazstvo svojim kuchárskym umením. Jedným z nich je aj mladý vizážista Patrik Falath, ktorý na rovinu uviedol, že variť nevie a do šou sa prihlásil iba kvôli zviditeľneniu sa. Svoj deň ako hostiteľ má už za sebou a takto to dopadlo.

,,Ahojte, tak poďte ďalej, vítam vás v mojom byte,” takto Patrik privítal štáb Bez servítky v hniezdočku na 24. poschodí s nádherným výhľadom na mesto vrátane Dunaja a Bratislavského hradu. Súčasťou luxusného bytu bol aj teleskop, ktorým vraj Paťo rád sleduje hviezdy a pozoruje, čo robia ľudia.

Už v tom momente sa u divákov strhla búrka komentárov v ktorých nechápali, ako si 20 ročný študent môže dovoliť žiť na takom mieste. Pravda je však úplne niekde inde. Byt mal Patrik prenajatý, čo vysvetlil až neskôr divákom na sociálnej sieti.

Ďalšie kritérium, ktoré komplikovalo jeho učinkovanie v súťaži bolo to, že nevie vôbec variť. Ale svoj problém vyriešil pomerne ľahko a na pomoc si zavolal kamarátku Mišku, ktorá podľa ich slov varí skutočne chutne. Rovnaký názor však nezdieľali ostatní súťažiaci, ktorí celé menu skritizovali pretože, zemiaky boli podľa ich slov nedovarené, losos nedochutený a krevetová polievka nebola vôbec taká, ako originál.

Ich drsné slová veru nenechali kuchárku Michaelu chladnou. ,,Patrika sa snažili len zhodiť a takticky klamali… zemiaky neboli tvrdé ani nedovarené, losos bol ochutený dosť, mohli ste vidieť sami, a logicky toast nebol chrumkavý, keď sa varilo do 13 a ľudia začali jesť o 17. K tomu polievka bola taká, že sa každý olizoval, kto ju chutnal, bola výborná, len takticky jasne zhoďte to naschvál, aby ste nemuseli chváliť,” reagovala na svojom Instagrame Miška, alias Mikela.

Zdroj/Foto: Slovakwoman.sk, Instagram/tvjoj, makeupbypatrik,michaela_mikela