Známy Brazílčan, ktorý sa mnohými plastickými operáciami premenil na ženu-Jessicu Alves, má preplnenú schránku správ. Jej život nadobudol zmysel, až keď sa stala ženou a taktiež znovunadobudla panenstvo, vďaka thajským chirurgom na súkromnej klinike v Bangkoku. Šok pre ňu nastal, keď jej za panenstvo ponúkali 15-tisíc libier!

Pre denník Daily Mail uviedla, že denne dostáva množstvo správ a ponúk na pohlavný styk, za ktorý jej sľubujú finančnú odmenu. Lenže Jessica tvrdí, že jej telo nie je na predaj a nikdy ani nebude. Čaká na svojho princa, s ktorým bude prežívať skutočnú lásku. Ponuky jej začali chodiť vtedy, keď na sociálnu sieť pridala nahú fotografiu v nemocničnej izbe, na ktorej si farebnými emoji zakryla intímne partie. Po zverejnení jej telefón neprestal ani na chvíľu cinkať.

Tú fotku som musela vymazať, veľa mužov mi začalo posielať správy a ja neviem, ako s tým naložiť. Niektorí mi dokonca za moje panenstvo ponúkli peniaze. Jeden chlapík mi ponúkol 15-tisíc libier, ale ja k tomu hľadám skutočnú lásku, neurobím to pre peniaze,” vysvetlila Jessica Alves.

Momentálne sa hviezda nachádza znova na súkromnej klinike plastickej chirurgie v Bangkoku. Dôvodom návštevy sa stala nepríjemná infekcia na brade, ktorá vznikla kvôli množstvu výplní kyselinou hyalurónovou, ktoré má na tvári. Avšak Jessica je už so sebou spokojná, po mnohých plastických operáciách dosiahla to, po čom túžila.

Spomínanú FOTO nájdete TU

Zdroj: dailymail.co.uk |Foto: Instagram/jessicaalvesuk