Niektoré časti sveta nie sú bezpečným miestom, ani keď sa správate slušne a plníte si svoje záväzky tak, ako sa patrí. O tom, čo nastane, keď sa človek vyhýba plateniu a ešte sa aj zapletie s nesprávnymi ľuďmi, preto väčšina z nás nechce ani rozmýšľať.

Svoje o tom už teraz vie aj mladík z Vietnamu, ktorý sa rozhodol, že si dá urobiť tetovanie, hoci naň nemal dostatok finančných prostriedkov. Zašiel preto do štúdia, kde mu vysnívanú „kérku“ urobili, no keď prišiel čas platiť, už sa akosi nemal k činu. Celkovo uhradil len polovicu stanovenej sumy.

Drzý Vietnamčan mal však smolu. Narazil na tetovača, ktorý neoplýval veľkou trpezlivosťou. Mladík sa mu síce vyhýbal, ako sa dalo, no podnikateľ s kamarátmi ho aj tak našli a za trik s nezaplateným tetovaním sa mu poriadne pomstili.

Ľudia, ktorí jeho trest videli, si najskôr mysleli, že ide o aktivizmus či reklamu. Až neskôr pochopili, že muž bez trička kompletne obalený v priesvitnej stretch fólii, priviazaný o strom a s nápisom „Neplatím za tetovania!“ na hrudi, tam v nie práve horúcom počasí nie je dobrovoľne.

Po nejakom čase sa tetovač s kamarátmi nad neplatičom zľutovali a dlh mu odpustili. Mladík si však v budúcnosti zrejme dvakrát rozmyslí, či sa rozhodne dopriať si niečo, čo si v skutočnosti nemôže dovoliť.

Zábery muža pripútaného o strom nájdete >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Facebook/luckytattoovn