Hviezdy a hviezdičky československého Instagramu ho používajú stále. Podľahla mu nielen Zuzana Plačková, Adriana Poláková alebo Zora Czoborová, ale po ich vzore aj mnohé dievčatá, ktoré sa snažia preraziť vo svete sociálnych sietí. Reč nie je o ničom inom, než o slávnej aplikácii na úpravu fotografií s názvom FaceApp.

FaceApp vyhladí vrásky, prežiari tvár, dokonca môže zväčšiť oči a pery a pomocou rôznych nastavení „vykresliť“ na zábere celkom iného človeka. Kľúčom je neprehnať to, no táto loď už pri mnohých slávnych používateľoch dávno odplávala. Keď sa potom na internete objavili ich fotky z iných zdrojov, fanúšikovia nestačili žasnúť.

Na rozdiel od „klasických“ influencerov, bývalá prvá dáma Českej republiky Dagmar Havlová (kedysi Veškrnová) mala vo zvyku ukazovať sa s gráciou jej vlastnou a ohurovať prirodzeným vzhľadom, na jej vek 68 rokov priam fantastickým.

Aj táto herečka a vdova po Václavovi Havlovi však, zdá sa, nedávno objavila čaro FaceAppu. Spoznali by ste ju z nižšie priloženej fotografie? A čo myslíte, pristane jej to viac s filtrami alebo bez nich? Budeme radi, ak sa s nami o názor podelíte v komentároch na Facebooku.

Zdroj/Foto: Instagram/dagmarhavlova_official