Henrich Kuľko sa počas opileckej noci po vypadnutí Lukáša Stanislava skutočne vyznamenal. Najskôr mal dôverný rozhovor so Sárou, v ktorom ju varoval, aby sa naňho nepútala, pretože ju nechce zneužiť, po ďalších pár pohárikoch alkoholu sa zas nechal zvábiť Nikol. Stačilo mu, že si na naňho vysadla – a začali sa diať veci! Televízia teraz zverejnila vystrihnuté zábery, ktoré ich “usvedčujú” z činu!

Ráno po prehýrenej noci bolo pre farmárov veľmi ťažké. Obzvlášť pre Nikol, ktorá vstala s poriadnou opicou v Henrichovom náručí. Napriek tomu, že zakrytí perinou vyvádzali pred všetkými (dokonca vedľa ďalšieho súložiaceho páriku), neskôr svätosväte tvrdili, že medzi nimi k ničomu nedošlo.

Televízia sa preto rozhodla na ich spoločne strávený čas pozrieť bližšie a zverejnila zábery, ktoré tvorcovia pôvodne vystrihli. Tie ukázali, že párik začal s intímnosťami už vonku pri plote. Henrich šepkal Nikol do uška poriadne oplzlosti, kým ona naliehala, aby išli niekam inam, čo sa napokon aj stalo. Dokonca jej tesne pred spoločne strávenou nocou vyznal lásku!

S ničím sa nedajú pomýliť ani pohyby pod perinou, ktoré sú na kamere zachytené veľmi detailne. Taktiež to na konci videa vyzerá, že si Henrich ľavou rukou dáva dole ochranu. Po tomto už asi nikto Henrichovi a Nikol neuverí, že vedľa seba len ležali a usmievali sa!

Zdroj/Foto: TV Markíza