Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská je už od nedele 32-ročná. Jej oslavy sa mali niesť vo veľkom štýle presne ako pred dvoma rokmi, keď k jubileu „dostala“ nielen svadbu mesiac vopred, ale aj narodenie prvého potomka mesiac po. Tentokrát jej to však nevyšlo celkom podľa predstáv…

Jasminini blízki sa snažili od samého začiatku. Vyznamenal sa nielen jej manžel Rytmus, ktorý jej zabezpečil videoblahoželanie od obľúbeného chorvátskeho speváka Jacquesa Houdeka, ale aj vždy veselo naladený kamarát Milan, ktorý jej poslal dar a zároveň si z moderátorky vystrelil – bola ním totiž torta s obrovským číslom 42.

Prvé narodeninové príspevky na Instagram boli z Jasmíninej strany plné úsmevov a štastia. Potom sa však čosi nečakane „zvrtlo“…

„Ahojte všetci moji instagramoví kamaráti! Keďže som teraz trošku viac obmedzená ako zvyčajne, tak vám nestíham reagovať a odpisovať na všetky vaše krásne priania,“ oznámila Jasmína vo videu, na ktorom sa ukázala so obviazanou rukou zafixovanou v trojcípej šatke.

Moderátorka síce neprezradila, čo sa jej stalo, no nie je veľmi pravdepodobné, že by šlo o nejaký vtip. Omnoho prípustnejším vysvetlením je, že si na ňu smola zasadla práve na narodeninový deň a privodila jej v tom lepšom prípade natiahnutú šľachu či drobnejšie poranenie, v tom horšom rovno zlomeninu. Snáď si tým ale vyčerpala nešťastie aspoň na dva roky dopredu!

Pre viac pikošiek nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Jasmína Alagič predviedla taneček NA ZÁCHODE: Hlboký výstrih, toaleťák v…

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic