So šírením pandémie koronavírusu sa aj obyvatelia vo Woodmancote ako mnohí ďalší po celom svete ocitli v domácej karanténe. Izolácia od blízkych a okolia je skúškou našich charakterov a pováh. Osobný kontakt nám nahrádzajú telefonáty či sociálne siete.

Práve táto rodina sa pravidelne kontaktovala so svojimi príbuznými, no na niekoľko dní prestali. Babičke Maureen Needham sa to vôbec nepozdávalo a poslala policajnú hliadku na kontrolu. Im sa v ich dome vo Woodmancote vo West Sussexe naskytol strašidelný pohľad.

Našli totiž babičkine dve malé vnučky Avy († 4 ) a Lexi († 2) spolu so svojimi rodičmi Kelly Fitzgibbonsovou († 40) a Robetom Needhamom († 42) mŕtvych. Štvorčlenná rodina utrpela strelné poranenia z brokovnice. Podľa vyšetrovateľov mal otec zastreliť svoje dcéry aj manželku a následne spáchať samovraždu. Podľa detektívov nejestvujú žiadne indície, že by rodinu zavraždil niekto zvonku. To, či sa to tak naozaj odohralo potvrdí až pitva, keďže dôkazy sú mätúce a vyšetrovanie stále prebieha.

Zdroj: dailymail.co.uk Foto: Facebook/Extreme Murder and Headlines, Twitter/