Nielenže sa konečne začína cítiť vo svojom tele dobre, ešte sa mu aj za snahu a trpezlivosť dostalo úžasnej odmeny! Milan zo šou Extrémne premeny ukázal úžasne silného ducha, keď dokázal zo svojej váhy 175 kilogramov schudnúť na 99. Prekvapil tým nielen seba, ale aj trénera, ktorý sa mu postaral o nádherné prekvapenie – mohol si na pódiu zaspievať so svojím veľkým vzorom! 

Keď nachádzal odvahu prihlásiť sa do Extrémnych premien, jeho BMI sa rovnalo číslu 70. To by bolo smrteľne nebezpečné už aj v prípade, že by sa oň podelili dve osoby. Tréner Maroš sa ho teda chopil v hodine dvanástej a rozhodol sa mu pomôcť.

Ani zďaleka to nebolo jednoduché. Milanovi vo veľkom pomáhala jeho mama, ktorá mu síce bola veľkou oporou, no znamenalo to ešte aj niečo iné – že sa o seba nemusel nikdy starať sám. Podľa trénera Maroša Milan cvičil len do takej miery, kým mu to bolo pohodlné a viac sa nenamáhal. Odmietal vykročiť zo svojej komfortnej zóny.

Veľký krok prišiel, keď mladíka Maroš presvedčil, aby sa presťahoval do Bratislavy. Nielen preto, aby ho mohol mať pod prísnym dohľadom, keďže mu stanovil náročný cieľ, ale najmä aby sa Milan konečne odstrihol od mamy a postavil sa životu čelom. A tak sa aj stalo. Veľká zmena napokon vyprodukovala veľké výsledky!

Milanovu premenu, ako aj obrovské prekvapenie, ktorého sa vďaka nej dočkal, si môžete pozrieť v priloženom videu.

Zdroj/Foto: TV Markíza