Hokejový klub Slovan Bratislava má opäť vážne existenčné problémy v KHL. Na povrch vyplávali informácie o dlhoch vedenia voči hráčom a zároveň aj ruský uznávaný žurnalista napadol pôsobenie slovenského celku v KHL!

 

Na nedávnej tlačovej konferencii sa generálny manažér Slovana Bratislava Patrik Ziman vyjadril, že vedenie klubu je svojim hráčom dlžné výplaty za štyri mesiace. Mužstvo by však malo tieto záväzky podľa jeho slov uhradiť čo najskôr. Čo je však ešte horšie, do budúcej účasti Slovana v KHL sa “oprel” aj uznávaný ruský žurnalista.

Tým spomínaným ruským novinárom je Alexej Ševčenko z portálu Sports Express, ktorý si myslí, že niektoré kluby KHL by sa mali spojiť do jedného mužstva a niektoré by túto nadnárodnú hokejovú ligu nemali hrať vôbec. Konkrétne menoval tri celky, ktoré by už podľa neho nemali v KHL pôsobiť, a sú to Slovan, HK Dinamo Riga a HC Jugra Chanty-Mansijsk.

O budúcnosti Slovana Bratislava v KHL sa rozhodne 1.apríla 2018, pretože vtedy je naplánované stretnutie guvernérov KHL. O tom, že situácia v bratislavskom klube je veľmi vážna, svedčia aj nedávne slová Ľubomíra Višňovského. Tento legendárny obranca sa totiž vyjadril, že Slovan podľa neho nemá herne ani finačne na KHL a mal by sa vrátiť do slovenskej extraligy.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj/Foto: Twitter, sport-express.ru, sportky.sk, fabook