Slováci sú v posledných dňoch poriadne znepokojení, pretože čelia ďalšiemu obrovskému podvodu. Falošné čísla bombardujú ľudí po nociach s cieľom vytiahnuť z nich peniaze a týchto čísel je čoraz viac!

 

Ešte minulý rok obehla Slovensko veľká kauza podvodných telefónnych čísel zo zahraničia, ktoré mali za cieľ oberať Slovákov o peniaze.

Pred pár dňami sa Facebookom začalo šíriť ďalšie číslo, ktoré by malo údajne pochádzať zo zatiaľ neupresnenej arabskej krajiny a po jeho zdvihnutí vám môže hroziť, že prídete dokonca až o sumu tisíc eur.

POZOR:

Keď začalo slovenským internetom kolovať toto číslo, ukázalo sa, že ani zďaleka nie je jediné a pridávali sa ďalší a ďalší Slováci, ktorých taktiež kontaktovali títo zahraniční podvodníci, ale z iných falošných čísel. Za žiadnych okolností teda nezdvíhajte a ani nevolajte späť, ide o podvod.

Zdroj|Foto: facebook, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D