Už o pár chvíľ by mala začať tlačová konferencia Ústredného krízového štábu a Igor Matovič by mal celému Slovensku prezentovať nové opatrenia proti šíreniu koronavírusu. Jeho včerajšia fotografia na sociálnej sieti vzbudila búrlivé reakcie. 

Ústredný krízový štáb znova rokoval dlho do noci, Matovič o tom nezabudol informovať fanúšikov, keď sa o pol1 ráno odfotil s ministrom financií a ministrom vnútra. Ešte predtým ale pridal fotografiu, ktorá si získala množstvo pochvalných komentárov, ale vzbudila aj nepríjemné ohlasy.

„Keď Ústredný krízový štáb trvá už 5 hodín … a nikto vás nevidí … len možno niekto niečo cíti,“ zavtipkoval. Záber vo vyzutých topánkach a rifliach mala len za niekoľko hodín viac ako 7 tisíc lajkov.

“ Konečne sa premiér na nič nehrá, je ako obyčajný človek so svojimi radosťami aj slabosťami. Nehrá sa na neomylného a naškrobeného. Veľa síl do boja s novými výzvami!,“ píše v komentároch Alžbeta.

„Náš premiér je taký ľudský, vždy prizná pravdu, nehraje sa na niečo, čo nie je. Jeho úprimnosť má vždy dostane.👍👍 A netreba zabúdať, že nielen nohy, ale aj telo potrebuje oddych. Chceme Vás mať zdravého. Tak rýchlo vyrokovať čo najlepšie a šup-šup do postele,“ pridáva sa Anna.

Niektorí si ale myslia, že toto nie je správanie hodného vysokej funkcie, ktorú pán Matovič zastáva a nemal by si z toho robiť žarty. „Toto je ľudskosť ??? Veď to nemá základy slušnosti a etiky, ako sa správať v spoločnosti,“ vyjadruje svoj názor Michal. Ďalší dokonca zdieľali fotografiu vo vlastných Facebook Stories a ukázali nesúhlas takýmto spôsobom. Čo si o tom myslíte vy?

Foto/Zdroj: Facebook/ Igor Matovič