Množstvo dám zvykne hovoriť, že práve v sekáčoch si nakúpia najlepšie, že práve tam nájdu to, čo nemá žiadna iná široko-ďaleko. Možno si to povedala aj táto slečna, v konečnom dôsledku ale určite oľutovala svoje rozhodnutie. 

23-ročná Britka si v sekáči kúpila na prvý pohľad veľmi pohodlné sandálky, ktoré sa jej navyše extrémne páčili. Gemme sa ale na chodidle urobil nepríjemný pľuzgier s fialovou farbou, sama si nevedela vysvetliť, o čo vlastne ide.

„Začalo sa to tým, že ma sandále tlačili na zadnej strane nohy, ako keby mi rozrezali kožu. V určitom okamihu to vyzeralo, že sa mi vytvára malý pľuzgier. Neskôr som si všimla, že sa mi nedá dobre chodiť a začala som krívať. Bolelo ma to oveľa viac, ako by bolo bežné. Noha mi opuchla a opuch sa rozšíril až k členku. Tá bolesť bola neskutočne silná. V úplnej agónii som spadla na zem a nohu som mala stále viac a viac opuchnutú,“ opisuje.

„Išla som na vyšetrenie k lekárovi a ten zistil, že môj tep siahal až do nebies a krvný tlak som mala naopak extrémne nízky. Pokožka mi začala modrieť a pľuzgier bol oveľa väčší,“ hovorí blondínka, ktorá sa takto stala varovaním pre ostatných.

Mladá modelka bola v nemocnici dva dni, infekcia sa ale nadobro vyliečila. Podľa portálu Daily Mail nie je presne isté, čo sepsu vyvolalo. Údajne ale mala šťastie, všetko mohlo dopadnúť oveľa horšie. „Nikdy by mi nenapadlo, že niečo také bezvýznamné, by mohlo spôsobiť toľko škody,“ dodáva na záver.

Fotku doráňanej nohy si môžete pozrieť >>TU<<

Foto/Zdroj: dailymail.co.uk, cas.sk