Dnešný duel na “Farme” bol doslova drsný a veľmi rýchly. Stretli sa v ňom kvetinár Šimon a drevár Jožo. Nikto nečakal pánsky duel, no ženy mali na vrch a zhodli sa, že chcú ísť do finále. Jožo sa stal sluhom a predpokladal, že ho duel neminie!

Do duelu nemal na výber nikoho iného ako Šimona. Celý tento týždeň bol dosť napínavý a Jožo ukázal svoju pravú tvár. Každému ide samozrejme o výhru, ale prečo by si taký Šimon či Jana nezaslúžili rovnako víťazstvo ako Jožo?

Jožo sa rozhodol vrátiť úder Anke a preto sa rozhodol, že ostatným farmárom nepomôže s plnením úloh. Šimonovi sa jeho prístup nepáčil, čo dal jasne najavo aj pri stole pravdy. Podľa kvetinára je pre Joža dôležitejšia výhra ako jeho dcéra. Tento fakt zmenil postoj Šimona k stolárovi a rozhodol sa, že do duelu zvolí chlapské disciplíny.

Zvolil hákovanie a preťahovanie v kruhu. V obidvoch disciplínach ho rozdupal. Jožo počítal s tým, že sa dostane do finále, no na blondiaka bol prikrátky. Z “Farmy” odchádzal nahnevaný a dosť sklamaný, pretože sa mu všetci farmári postavili chrbtom.

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*