Pravidlá sú úplne jednoduché! Od 1. augusta sa môže zaregistrovať každý, kto sa už dal, alebo sa ešte len dá zaočkovať proti ochoreniu COVID-19 na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk. Ako už informovalo ministerstvo zdravotníctva, zaregistrovaní budú zaradení do žrebovania o finančné výhry.

Žrebovanie bude prebiehať každý podvečer počas pracovných dní na obrazovkách RTVS. „Každý pracovný deň bude malé žrebovanie, na základe ktorého sa rozdelia základné a štandardné výhry. V nedeľu bude veľké žrebovanie so žrebovaním prémiových výhier a super prémií, informuje ministerstvo.

Zaregistrovať sa môžete aj po prvej dávke vakcíny, po zaočkovaní druhej dávke budete mať ešte vyššiu šancu na výhru. A to ešte nie je všetko. Ministerstvo prichádza aj s bonusom pre tých, ktorí ktorí motivovali vo svojom okolí iných, aby sa dali zaočkovať, funguje tak, že sprostredkovateľ môže získať odmenu, ak sa zaočkovaná osoba od 1. augusta 2021 zaregistruje na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk. ​Získa špecifický kód a ten následne odovzdá osobe/sprostredkovateľovi, ktorá ju motivovala na očkovanie.

Pozor! Bonus si môžte následne uplatniť až vtedy, keď osoba, ktorú ste motivovali bude zaočkovaná dvoma dávkami vakcíny alebo jednou dávkou vakcíny od spoločnosti Johnson & Johnson, najneskôr však do 31. októbra tohto roka.

Tak čo, idete do toho?

Zdroj: hnonline.sk Foto: MF SR