Romantická show, kde sa páry pred svadbou nepoznajú, ba dokonca sa ešte nikdy predtým nevideli, naberá na obrátkach a divákom zostáva už len jedna, posledná časť. Matchmakerka Diana Fabiánová, ktorá účastníkov sprevádza počas celej relácie, povedala to, čo je snáď každému viac než jasné. 

V rozhovore pre Nový čas uviedla, že nie všetko sa skončilo tak, ako predpokladali a z niektorých párov či situácií je osobne smutná a sklamaná. „Mňa však veľmi zamrzeli Adamove ostré slová na adresu Veroniky na spoločnej večeri. Myslím, že si naplno neuvedomil, čo jej nimi spôsobuje, ako ju zraňuje. Bolelo ma to za ňu. Aj sa mi to zdalo nezaslúžené.“

Vzťah Diany a Michala brala pozitívne, aj diváci sa pri ňom bavili a vedeli ich hádky a zmierenia aplikovať aj do bežného života. „Michal bol ťažký oriešok. Iné by to už vzdali, no ona skutočne bojovala, často sa podľa mňa aj sebazaprela. Dúfam len, že si to Michal uvedomuje a váži si to. Ona ho úprimne ľúbi. Ak Michal premešká túto príležitosť a nezapracuje na sebe, vzťah sa rozpadne a on to podľa mňa neskôr oľutuje,“ dodáva matchmakerka.

K Tereze a Milanovi ani niet čo dodať, samotná Diana je rada, že to vypálilo podľa ich predstáv a okrem jedného menšieho konfliktu sa nič vážne nestalo. Šokom je ale Vierka s Michalom, rozvážny pár v rokoch, ktorý si navzájom skrátka nedal šancu.

 „Vierka odčítala (verím, že nesprávne) Michalove správanie ako odťažité, pre ňu to bol signál, že Michal nemá hlbší záujem o ňu, o jej osobu so všetkým, z čoho sa skladá. Michal tvrdí, že z jeho strany záujem bol. Keď však dvojica raz nastúpi na tento vlak rozdielnych interpretácií, ťažko preskočí späť na správnu výhybku. Vierka je v citoch radikálna. Keď zistila, že vzťah s Michalom nechce, tak to na tvrdo, hoc i predčasne uťala. V tomto napríklad bola absolútna dávka radikálnej úprimnosti,“ dodala so sklamaním Diana, ktorá teda prezradila to, čo si viacerí mysleli, Vierka a Michal si k sebe nenašli spoločnú cestu.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/ ver_fab, tvmarkizaofficial, YouTube