Už sú to dva dni od kedy prebehol hviezdy súboj medzi Conorom McGregorom a Khabibom Nurmagomedovom, no o zápase ľudia neprestavajú diskutovať. Niet sa čomu diviť. Ruský bojovník totiiž legendárneho McGregora doslova prevalcoval a veľké veci sa diali aj bezprostredne po zápase!

 

Chvíľu po tom, ako to Khabib s McGregorom ukončil, ruský borec vyskočil z klietky a napadol Conorovho tímového kolegu. Následne McGregor vyprovokoval potýčku medzi členmi Nurmagomedovovho tímu a títo na neho zaútočili! Nuž a do tretice sa poriadne pobili aj fanúšikovia… Nurmagomedovova teda nakoniec musela vyviesť polícia, zatiaľ čo McGregora eskortovala jeho vlastná ochranka – jednoducho mediálna bomba.

Zaujímavé veci sa, ale diali aj počas samotného zápasu. Spočiatku extrémne sebavedomý, no na konci tretieho kola celkom vyčerpaný McGregor totiž Khabibovi povedal záhadnú vetu, ktorú fanúšikovia (údajne podľa odčítania z pier) konečne dešifrovali.

Je to iba biznis – toto sú slová, ktoré mal Ír adresovať svojmu súperovi, ktorého počas mnohých tlačových konferencií praktický bez prestania zosmieštňoval a úrážal… PS: Ak by ste chceli vidieť 12 najbrutálneších záberov zo zápasu, určite si kliknite sem alebo, ak vás zaujíma koľko dostali bojovníci za túto “šou” zaplatené čítajte tu!

Foto:

McGregor vyjadrenie po zápase
McGregor vs Khabib Nurmagomedov
McGregor vs Khabib Nurmagomedov
McGregor vs Khabib Nurmagomedov

Zdroj/Foto: Twitter, Instagram, Reddit.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!