Deti sú radosť ale aj starosť. Nemali  by sme zabúdať na to, že vo svojich hlavičkách to majú niekedy popletené. Toto je zbierka 5 najzvrhlejších historiek, aké kedy deti povedali svojím milujúcim rodičom.

  1. „Už môžeš pokojne spať, pod posteľou nikto nie je.“ „Teraz je za tebou.“ Pri spomienke na túto debatu so synom sa stále trasiem.

  2. Išli sme okolo cintorína, keď mi moja dcérka z ničoho nič povedala, že na tomto mieste leží jej brat. Povedala som jej, že ona nemá brata. Ona mi odpovedala, že toto je jej bývalý brat. Z doby, keď mala inú maminku.

  3. Ukladal som do postele svojho dvojročného syna a on mi povedal zbohom, ocko. Tak som mu vysvetlil, že sa hovorí dobrú noc a nie zbohom. On mi na to, že to chápe, ale že tentokrát je to zbohom. V tú noc som ho išiel niekoľkokrát skontrolovať, či tam stále je.

  4. Keď moja malá sesternica mala 2 roky, jej mama znovu otehotnela. Raz ku nej prišla, objala ju okolo bruška a povedala, že jej brat je chorý. O pár dní neskôr prišiel potrat.

  5. Moje trojročná dcéra sa postavila pred nášho novonarodeného syna a chvíľku ho pozorovala. Potom sa otočila a povedala, že je to monštrum a mali by sme ho pochovať.

Zdroj/Foto: style.iprima.cz, flickr.com