Celé Slovensko ostalo v šoku, keď sa dozvedelo novinku o rozpade prominentného páriku Dary Rolins a Rytmusa. Vzťah Dary (45) a Rytmusa (41) je v troskách, no zatiaľ čo sa z šoku fanúšikovia spamätávajú, prehovoril blízky kamarát Rytmusa, ako to celé bolo!

 

Prezradil pikantné detaily z ich vzťahu ako aj tajomstvá, ktoré mali ostať skryté verejnosti. Podľa blízkeho zdroja ich vzťah nefungoval už dlhšiu dobu, mali ponorkovú chorobu a stále sa hádali, prezradil pre český portál “Extra.cz”. Raper sa začal viac venovať športu, lebo v ňom hľadal únik z toho, čo mal doma.

Patrikov kamarát tiež podotkol, že sa obaja snažili aby ich vzťah začal znova fungovať, no rozpadu sa nedalo zabrániť. Podľa jeho slov spolu zostali len zo zvyku, bolo medzi nimi veľa zlých vecí, ale nedokázal povedať čia vina to bola. Tiež dodal, že si nemyslí, že by sa dali znova dohromady. Po krásnych siedmich rokoch vrelého vzťahu so povedala dvojica zbohom!

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*