Uplynulý rok sa medzi celebritami rozmohol zvláštny trend deliť sa s fanúšikmi o fotografie z pôrodnice. Obvykle však už boli zachytené až v momente, keď bolo bábätko na svete a ich mamičky relatívne oddýchnuté a upravené. Celkom inak to takmer rok po svojom vlastnom pôrode poňala speváčka Daniela Nízlová, ktorá sa rozhodla zverejniť dosiaľ najintímnejší záber v živote!

Hoci speváčka už nejaký čas žije v talianskom Neapole, so svojimi fanúšikmi zo Slovenska zostáva v kontakte prostredníctvom Instagramu. Delí sa s nimi o zábery z bežných dní, „necenzurované“ fotky dcérky Lindy a z času na čas im dáva možnosť opýtať sa na čokoľvek. To urobila aj nedávno, čoho výsledkom bola otázka, či rodila prirodzenou cestou.

Aj som bola dvakrát v bezvedomí na pár sekúnd od tlačenia,“ odvetila Daniela a ako dôkaz priložila fotografiu, na ktorej podľa výrazu tváre trpí obrovskými bolesťami.

Fotografia spôsobila v slovenských médiách hotové šialenstvo. Ľudia pod článkami hlasujú, či je vhodné zverejňovať takéto intímne zábery alebo by si ich celebritné mamičky radšej mali nechať pre seba. Obvykle prevláda práve druhá možnosť.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/danielatwiins