Výrazná červenovláska s veľkými ústami si získala srdcia fanúšikov takmer okamžite. Dnes ubehol presne rok od jej prvej cover verzie “Nalej mi” a na sociálnych sieťach ju sleduje viac ako 120 tisíc ľudí. 

Nová prerábka hitu legendárnej Beáty Dubasovej má byť na jednej strane odkazom všetkým hejterom, ktorí kritizujú jej telo, no druhak vyzýva všetky ženy, aby si uvedomili, že to, ako vyzerajú, nedefinuje ich hodnotu. 

,,Ak ma tehličky na bruchu urobia lepším človekom s milým a starostlivým prístupom k ľuďom a dokonalými hodnotami, prosím, začnem cvičiť ešte dnes Mrzí ma však, že hodnota človeka sa dnes meria výhradne tým, ako vyzeráme, pričom nielen množstvo žien, ale aj mužov, nedokáže ovplyvniť svoj vzhľad. Ja robím príspevky pre ľudí, ktorí sa dokážu zasmiať sami na sebe, poznajú nadhľad a iróniu.. Kým niekoho baví šport, mne robí radosť hudba,” píše v príspevku na Facebooku, kde zároveň ukazuje svoju aktuálnu váhu.

,,Áno, pri výške 173 cm mám síce 76,5 kg a pri paródiách sa občas staviam do nelichotivých pozícii, no uvedomte si, ako slová občas dokážu zraniť aj cudzieho človeka, ktorého sa predmetné netýka a za svoj stav možno nemôže a nedokáže ho zmeniť. Ak žijete a vnímate len povrchný život, pozrite sa najskôr sami na seba a zhodnoťte, či ste tiež rovnako dokonalá/ý pre iných, ako pre seba samu/ého,” reaguje s nadhľadom a vtipom jej vlastným. Práve kvôli jej otvorenosti, prirodzenosti a bezprostrednosti ju fanúšikovia tak milujú.

Celé video si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto/Zdroj: YouTube, Facebook