Slovensko už začalo svoju prípravu na MS v hokeji 2018, ale žiaľ, oba súboje so Švédskom naši chlapci prehrali. Napriek tomu však Slováci momentálne žijú hokejom a zo zámoria prichádzajú skvelé správy. Na záverečnom turnaji budeme mať posilu z NHL a možno nie iba jednu!

 

Klub zámorskej NHL Edmonton Oilers totiž oficiálne oznámil, že z jeho radov pocestuje na MS v hokeji 2018 až pätica hráčov, medzi ktorými nechýba slovenský obranca Andrej Sekera.

S účasťou skúseného 31-ročného zadáka sa pôvodne ani nepočítalo, keďže ho už viac ako rok prenasledujú zranenia. Veríme však, že nečakaný pozitívny obrat v jeho podaní zapôsobí aj na najproduktívnejšieho Slováka v tejto sezóne NHL. Tým je Richard Pánik z Arizony Coyotes, ktorý by bol pre náš výber taktiež obrovskou posilou, podobne ako Andrej Sekera.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj/Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D