Že napokon skutočne došlo k “sľúbenému” duelu medzi farmárskymi milencami Erikom a Sárou ani nie je také prekvapenie, ako že Prešovčan nedodržal svoj sľub – nielenže sa nevzdal v prospech Sáry, ako celý čas tvrdil, ale ešte ju aj porazil 3:0. Zrútilo sa v tej chvíli aj niečo hlbšie než Sárin dlho budovaný imidž silnej súperky? Tieto a mnohé ďalšie veci o fitneske zisťoval vo Farme X-tra Martin Šmahel.

Keď prichádzala na Farmu, nečakala, že sa zamiluje, no stalo sa. A hoci si vedela predstaviť, že sa – ideálne vo finále – napokon postaví proti svojej láske, i tak doteraz pociťuje voľbu duelanta zo strany ostatných farmárov ako obrovskú zradu.

“Bol to pre mňa asi najhorší zážitok, keď som za stolíkom pravdy počula svoje meno,” priznala fitneska vo Farme X-tra, u ktorej vraj nešlo o to, že by v dueli nechcela bojovať, no vraj vedela, že buď ona alebo Erik budú musieť súboj skôr či neskôr vzdať.

“Toto bol duel, kde nás zvolili proti sebe farmári. Bola to pre mňa proste čistá taktika, zákernosť a niečo, čo som nečakala, že to takto dopadne,” vyjadrila sa Sára trpko a neskôr sa nechala počuť, že lúčenie s ostatnými farmármi brala veľmi negatívne, pretože všetci, ktorí ju zvolili za duelantku, jej povedali, že dúfali v jej návrat. Bolo jej teda jasné, že sa stala len obeťou v snahe vyštvať zo statku Erika.

“Ja viem, že oni si asi mysleli, že to Erik pustí, ale proste…,” pokrútila hlavou Sára. “Celý týždeň Erik stále tvrdil, že mi to pustí. Ja som nechcela, aby mi to pustil, lebo naozaj v tých dueloch sa prejavil ako brutálny hráč, takže ja som… Teda, ani nie ja, on mi stále naznačoval, že proste sa nejako rozdelíme, keď sa dostane do finále a vyhrá to,” začala si v istom bode totálne protirečiť fitneska pri otázke Martina Šmahela, či mali s Erikom nejakú dohodu o tom, kto by mal postúpiť.

“Myslel to dobre, že sa so mnou chce rozdeliť, lebo si to zaslúžim. On to celý čas vlastne na Farme hovoril, že chce sa rozdeliť medzi tými farmármi, minimálne v tom finále,” rozprávala Sára, no napokon sa vraj jeho prípadná výhra nemala deliť medzi finalistov, ale skôr medzi nich dvoch. Už v aréne vraj Erik svojej milej pošepkal, že jej z peňazí odloží 35-tisíc eur.

“Potom, keď som prišla domov, tak si vravím, že dobre, veď 35-tisíc dostanem… Ale ja ho chcem vidieť, stretnúť sa s ním, ale nie v rámci toho, že vyhral – alebo vyhrá – tie peniaze,” šla ako na istotu Sára. Tu ju však moderátor zarazil, že 75.000 € ešte nemá nik istých, keďže finále sa zatiaľ nekonalo.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Otázka, či sa teda duelanti dohodli na Erikovej výhre alebo si Prešovčan skrátka “išiel svoje” a nebral na nikoho ohľad, teda zostala diplomaticky nezodpovedaná. Podľa jej slov však na tom Sáre už nezáleží – už pri tretej disciplíne totiž bola zmierená s tým, že odchádza domov a na Farme necháva svojho milenca, aby tam bojoval za nich oboch.

Celý rozhovor si môžete pozrieť vo Farme X-tra >>> TU <<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza