OKTAGON 25 sa po trojtýždňovej pauze vracia opäť na obrazovky a do brnenského BOBY centra, tentokrát znova s divákmi. Skvelá a našľapaná karta ponúkne výborné zápasy, vrcholom večera bude titulová vojna ťažkých váh. 

Aj Martin Buday aj Kamil Minda sú obaja majstri na ukončenia v prvých kolách, odborníci sa ale zhodujú, že tento zápas môže pokojne trvať aj celých 5 kôl. V Oktagone sa stretnú aj Marek Bartl a Karol Ryšavý, medzi ktorými v posledných týždňoch vrie horúca krv.

Srbský veterán UFC a premožiteľ Jirku Procházky sa bude snažiť zamotať príbeh welterovej divízie a prehovoriť do diskusie o titulovú bítku. Do klietky sa vráti aj obľúbený pirát Samuel Krištofič či Václav Holota, Tomáš Fiala aj František Fodor.

Uvidíte aj novú posilu, svetovú šampiónku v thaiboxu Moniku Chochlíkovú, jej premiéra v MMA disciplíne bude určite veľká show. Celú kartu otvorí FREE prelims na oficiálnom YouTube Oktagonu, už od 18:00. Štart je už o 17:15 v štúdiu Round Zero s Betty a turnaj neskôr môžete sledovať už tradične na OKTAGON.TV

Foto/Zdroj: OKTAGON MMA/ TS | Video: YouTube/ OKTAGONMMA