Súčasný stav v celej Európe núti mnohých organizátorov rušiť veľké podujatia, športoví fanúšikovia sa nevedia dočkať, kedy sa celá situácia upokojí a oni konečne uvidia svojich obľúbencov. 

Organizácia OKTAGON MMA ale prichádza s jedinečným projektom Oktagon Underground, v ktorom si budete môcť pozrieť zápasy atraktívnych česko slovenských mien. Známe je zatiaľ zloženie ženskej pyramídy do 61kg.

Fanúšikovia sa majú na čo tešiť, okrem svetovej šampiónky v thajskom boxe Lucie Krajčovič sa tam objaví finalistka prvej ženskej Oktagon výzvy Lucia Szaboová a taktiež jediná zástupkyňa žien z Čiech a Slovenska, ktorá to dotiahla až do UFC, Lucia Pudilová.

Zloženie pyramídy

Slovensko
Lucia Krajčovič
Lucia Szaboová
Alena Gondášová
Paula Marčišová

Česko
Lucie Pudilová
Magdaléna Šormová
Tereza Bledá
Tereza Dvořáková

„Máme fantastickú osmičku. Na slovenskej strane dobre známa majsterka sveta v thajboxe či finalistka OKTAGON výzvy, ktorá je neporazená ako v thajskom boxe tak v MMA. Podarilo sa nám dostať aj Magdu Šormovú, o ktorej sa hovorí ako o ďalšej českej UFC zápasníčke. Celkovo nás čaká vážne našlapaný ženský pavúk a dovolím si tvrdiť, že lepšie to už byť nemohlo,“ komentuje promotér Ondrej Novotný.

V najbližších dňoch sa môžete tešiť na odhalenie ďalších mien a pyramíd. Akonáhle to stav povolí, projekt sa okamžite spustí a každú sobotu vás bude čakať jeden turnaj, tentokrát LEN prostredníctvom PPV na online platforme oktagon.tv

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: TS/OktagonMMA