Jediný turnaj, ktorý sa tento rok uskutoční na Slovensku, prekvapil hviezdnym zložením. Nielen, že sa opäť predstaví obľúbený diamantový čávo Robert Pukač, uvidíme zápas, na ktorý sa teší celá zápasnícka scéna. 

Na tlačovej konferencii Oktagon TIME, kde organizátori predstavili niekoľko noviniek a zostávajúce turnaje do konca roka 2021, uviedli aj „snový zápas“ o titul pérovej váhy. Ivan Buchinger tak bude prvý a jediný, ktorý môže získať dva tituly v rôznych váhových kategóriách.

„Ako vidím tento zápas? Myslím si, že to hovorí samo za seba. Toto bude asi najlepší zápas v OKTAGONe, ktorý sme tu zatiaľ mali, lebo ja aj Vojto sme veľmi kvalitní zápasníci. No a teraz, keď budeme bojovať na 5×5 minút, tak podľa mňa to bude druhý zápas storočia,“ uviedol na tlačovke samotný Buchinger.

Toho vyzdvihol aj Karlos Vémola, ktorý na plné ústa povedal, že Ivan je o tri triedy vyššie pred všetkými domácimi borcami. Vojtovi sa toto tvrdenie nepáčilo, ten je presvedčený, že má na to, aby šampióna porazil. Čo si myslíte vy? Všetko sa rozuzlí už 11. septembra na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Celú tlačovú konferenciu si môžete pozrieť vo videu nižšie:

Foto/Zdroj/Video: YouTube/ OKTAGON MMA