Keď organizácia Oktagon MMA ohlásila turnaj mimo bojovníkov klasického MMA, viacerí fanúšikovia nevedeli, čo majú čakať. Niektorí dokonca zostali sklamaní, nechceli sa pozerať na chlapcov, o ktorých nič nevedia. 

Čo je na organizácii skvelé, že vďaka svojmu kvalitnému video obsahu nás s nimi zoznámila bližšie a každý si ihneď zamiloval toho svojho favorita. Pozitívne reakcie na vydarený galavečer sa kopia z každej strany, my sa musíme iba pridať.

Pyramída ponúkla všetko, čo sľubovala – ostré bitky, krv, zranenia aj zvraty. Jeden z najväčších favoritov Vašek Sivák skončil po svojom prvom zápase, zranenia mu to nedovoľovali. Víťaz Minči Páleš si odniesol 10 000 eur, jeho finálový oponent Michael Krčmár 6 tisíc. 

Mimoriadne divácky zaujímavé boli aj superfighty, jeden z TOP zápasov predviedli Fapšo a Kozubovský a favorizovaný Dracula Moravčík potvrdil, že v thajskom boxe nemá na domácej scéne premožiteľa. Na ďalší turnaj s poradovým číslom 22, vrátane titulovej bitky medzi Karlosom Vémolom a Milanom Ďatelinkom, sa môžete tešiť uz 27. marca!

Foto/Zdroj: TS/ OKTAGON MMA