Obľúbený herec a youtuber Oliver Oswald za svoju popularitu vďačí najmä účinkovaniu v seriáli Oteckovia. Prednedávnom vybehol na premiéru filmu Dolittle, kde sa tentokrát ukázal so svojou maminou. Ako sa herec vyjadril, práve ona je v jeho živote tou najdôležitejšou ženou, ktorej vďačí za všetko!

Hoci sa Oliverova mamina nezúčastňuje skoro na žiadnom podujatí a snaží sa strániť médií, tentokrát sa rozhodla spraviť výnimku. So svojím úspešným synom došla na premiéru filmu Dolittle, kde Oliver prepožičal svoj hlas jednej z filmových postáv. „Keďže mám málo voľného času, tak sa musím priznať, že veľa času s maminou v kine netrávim. Keď mi to však možnosti dovolia, veľmi rád vezmem maminu alebo ocina na večeru, len tak na prechádzku alebo práve do kina,” priznal Oliver, pre topky.sk.

Oliver so staršou sestrou

Pre herca je rodina na prvom mieste a jeho mamina je a stále bude pre neho najdôležitejšou ženou. „Na premiére som videl, aká bola na mňa pyšná, keď počula hlas svojho syna na veľkom plátne v kine. A keď sú moji rodičia hrdí a šťastní, som aj ja,”  dodal. Rodičia sú na svojho talentovaného syna neskutočne pyšní a majú aj za čo.

Záber s maminou nájdete >>>TU<<<

 

Foto: Instagram | Zdroj: topky.sk