Je pravda, že sťahovacie prádlo je neoddeliteľnou súčasťou šatníka mnohých žien. Žiadna dáma si totiž nedovolí tvrdiť, že má dokonalú postavu, stále sa totiž dá niečo vylepšiť. Našťastie, existuje niekoľko spôsobov, ktoré pár kíl navyše dokonale zakryjú. 

 

Niektoré ženy používajú sťahovacie prádlo každý deň, niektoré len pri špeciálnych príležitostiach. Britská dievčina menom Olívia sa rozhodla vyjadriť svoj názor a ukázať, že nie všetko je len o výzore.

Na Instagrame sa odfotila s použitím sťahovacích nohavičiek a bez nich. “Cítim sa s nimi stiahnutá, zle sa mi dýcha a je to nepohodlné,” objasňuje dievča. Tento typ prádla okamžite zavrhla, no ženy by sa nemali cítiť menejcenné len preto, že nemajú postavu ako modelky z časopisov. Olivia sama bojovala s depresiami z postavy, ktoré ju viedli k sebapoškodzovaniu a poruchám príjmu potravy. Teraz je so sebou zmierená a má sa rada taká, aká je.

Foto/Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)