Paralelné parkovanie je mimoriadne náročné, veľakrát robí problémy aj skúseným vodičom, táto dáma to však dotiahla do úplného extrému! Skúša sa zaradiť medzi dve autá, volantom točí na všetky strany, nikdy nie však na tú správnu!

 

Nešikovná žena sa v meste Belfast približne 30 MINÚT snažila správne zaparkovať svoje auto a nechtiac sa pri tom stala internetovou senzáciou. Video sa po internete rozšírilo ako blesk vďaka mladým študentom, ktorí si túto situáciu všimli a celú ju natočili z balkóna svojho bytu, odkiaľ sledujú ako bezradne manévruje do úplne opačnej strany a dokonca sa jej podarí niekoľkokrát trafiť aj auto pred sebou!

Jeden zo nich dokonca ponúkol žene pomoc pri parkovaní, tá ho však poslala kade-ľahšie a ďalej prehrávala márny boj s neposlušným automobilom, ktorý nie a nie zaparkovať. O úspešnú komédiu sa však postarali aj samotní študenti, ktorí celú situáciu dopĺňajú zábavnými komentármi a povzbudzujú ženu pri jej boji s veternými mlynmi. Ako sa to celé nakoniec vyriešilo si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Video:

Zdroj/Foto: youtube.com, bbc.com, dailymail.co.uk